MAZUR EŁK-VICTORIA SULEJÓWEK 3:4 (3:1)

21′ 0:1 Wojciech Wocial
26′ 1:1 Michał Twardowski
30′ 2:1 Bartosz Szaraniec (Rzut karny)
45′ 3:1 Michał Twardowski
64′ 3:2 Adilson
75′ 3:3 Wojciech Wocial
🔴 86′ Hubert Molski
87′ 3:4 Wojciech Wocial (Rzut karny)
🔴 90+1′ Adrian Gapczyński

👕 Skład Mazura: Radzikowski-Gołaszewski (30′ Jagłowski), Molski (kpt), Paszkowski (83′ D. Kalinowski), Berezowskyi, Gulbierz (70′ Famulak), Szaraniec, Łapiński, Zieniewicz, Ejza, Twardowski (73′ R. Kalinowski).

Rezerwowi: Danowski, Kalicki, Jagłowski, D. Kalinowski, R. Kalinowski, Famulak, Woźniak.

Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu. Po straconym golu ruszamy do przodu i szybko odrabiamy stratę jednej bramki. Po wyrównaniu napieramy dalej, czego efektem są zdobyte dwa gole. Niestety, w drugiej połowie spotkania to goście przejmują incjatywę i doprowadzają do remisu. Na trzy minuty do końca regulaminowego czasu gry, Victoria wykorzystuje rzut karny i wychodzi na prowadzenie, którego nie oddaje już do końca meczu.

9 kolejka

MAZUR EŁK-VICTORIA SULEJÓWEK 3:4
Huragan Morąg-Legia II Warszawa 2:1
Polonia Warszawa-Legionovia Legionowo 0:2
Świt NDM-Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1
Pelikan Łowicz-Broń Radom 2:0
ŁKS 1926 Łomża-Ursus Warszawa 0:2
Olimpia Zambrów-Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1
Znicz Biała Piska-Unia Skierniewice 1:0
Sokół Ostróda-Sokół Al. Łódzki 0:2

📸-Paweł Godlewski